Kviečiame registruotis į mokymus „Socialinių darbuotojų kompetencijų įsivertinimas (įvertinimas) bei profesinės kompetencijos tobulinimo poreikių nustatymas, naudojant metodinį profesinių kompetencijų įsivertinimo įrankį“. Mokymai vyks Klaipėdoje, Šiauliuose, Kaune, Vilniuje, Panevėžyje.

Šių metų rugsėjo 11–12 d. Klaipėdoje vyko mokymai „Migracijos samprata ir tarpkultūrinė kompetencija darbe su prieglobsčio gavėjais: sociologinis, teisinis ir kultūrinis pjūviai“

2017 m. rugsėjo 14 d.

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, bendradarbiaudamas su VšĮ Diversity Development Group ir Jungtinių Tautų vyriausiojo pabėgėlių komisaro biuru (UNHCR), šių metų rugsėjo 11–12 d. Klaipėdoje organizavo dviejų dienų trukmės seminarų ciklą tema „Migracijos samprata ir tarpkultūrinė kompetencija darbe su prieglobsčio gavėjais: sociologinis, teisinis ir kultūrinis pjūviai“. Mokymai buvo skirti Klaipėdos miesto ir Klaipėdos rajono savivaldybių, kitų savivaldybių institucijų ir įstaigų, taip pat kitų institucijų ir įstaigų teritorinių padalinių, sveikatos priežiūros įstaigų bei NVO atstovams.

Šių metų rugsėjo 11–12 d. Klaipėdoje vyks mokymai „Migracijos samprata ir tarpkultūrinė kompetencija darbe su prieglobsčio gavėjais: sociologinis, teisinis ir kultūrinis pjūviai“

2017 m. rugsėjo 1 d.

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, bendradarbiaudamas su VšĮ Diversity Development Group ir Jungtinių Tautų vyriausiojo pabėgėlių komisaro biuru (UNHCR), kviečia Klaipėdos miesto ir Klaipėdos rajono savivaldybių, kitų institucijų ir organizacijų, nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių atstovus dalyvauti dviejų dienų trukmės seminarų cikle tema „Migracijos samprata ir tarpkultūrinė kompetencija darbe su prieglobsčio gavėjais: sociologinis, teisinis ir kultūrinis pjūviai“.

 

Su Rugsėjo 1-ąja, mielieji Vilniaus lietuvių namų mokytojai ir moksleiviai

2017 m. rugsėjo 1 d.

Kiekviena rugsėjo pirmoji mūsų kasdienybę pripildo neramaus laukimo, džiugesio ir naujų vilčių. Šia džiugia proga kartu su Lietuvių namų bendruomene susirinko pasidžiaugti ir palinkėti mokytojams bei moksleiviams geros kloties ir gerų naujųjų mokslo metų Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos ir Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai.