Sveikiname socialinius darbuotojus su profesine švente!

2016 m. rugsėjo 27 d.

 

Linkime begalinės kantrybės sprendžiant likimo nuskriaustų ar laikinų rūpesčių turinčių žmonių problemas,

tikėjimo savimi ir žmonėmis, kuriems šiandien reikia Jūsų pagalbos,  

kūrybiškumo net ir, regis, beviltiškose situacijose ieškant būdų atstatyti žmonių gyvenimuose sugriautus tiltus.

Tegul Jūsų žmogiškosios šilumos šaltinis visada turės iš kur pasisemti jėgų ir stiprybės, o energija ir pasiaukojimas neišseks.

 

Bendruomenių kontaktų mugė „KARTU MES – LIETUVA“

2016 m. rugsėjo 21 d.

 

Vietos bendruomenių metai 2016

Šių metų rugsėjo 30 d. Marijampolėje vyks Bendruomenių kontaktų mugė „Kartu mes –Lietuva“, skirta 2016 metams, paskelbtiems Vietos bendruomenių metais, paminėti.

 

„Lietuva – tai viena didelė bendruomenė. Čia tiek daug kūrybingų, talentingų, verslių ir nuostabių žmonių. Bendruomenių nariai mus įkvepia ir skatina nenuleisti rankų, dirbti bei kurti kartu. Tik bendradarbiaudami mes augame ir tobulėjame, nes kartu mes – Lietuva!“

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė A.Pabedinskienė

Kelionės į Sibirą delegacijos narių padėkos Irkutsko ir Buriatijos lietuvių bendruomenėms

2016 m. rugsėjo 20 d.

Mielieji broliai ir seserys, brangieji lietuviai,

Nors mūsų delegacija jau daugiau kaip savaitę laimingai sugrįžo į Lietuvą, tačiau širdyse mums vis dar skamba Jūsų žodžiai, palinkėjimai troškimai, Jūsų dainos, eilės ir muzika išgirsta Sibiro platybėse. Mintyse vis dar gyvas jausmas, kai supranti, kad tėvynės šauksmui nesvarbus begalinis atstumas, bendrystės jausmo nesusilpnina tūkstančiai kilometrų. Esame be galo Jums, brangieji, dėkingi už tai, kad leidote mums šį bendrystės jausmą pajusti, pabūti su Jumis kartu, kartu pasidžiaugti, kartu paliūdėti, pasidalinti savo mintimis, žodžiais, darbais. Esame dėkingi, kad Jūs esate, kad laukiate, priimate.