Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai dalyvavo Pasaulinės pabėgėlių dienos minėjimo šventėje

2016 m. birželio 20 d.

Birželio 20 d. Socialinių paslaugų priežiūros departamento direktoriaus pavaduotojai Vilmantas Labunskas ir Eglė Kuisienė, bei Įstaigų priežiūros skyriaus vedėjas Vykintas Bagdonas ir Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Siurblytė Juškienė dalyvavo Pabėgėlių priėmimo centro organizuotoje Pasaulinės pabėgėlių dienos paminėjimo šventėje Rukloje.

 

Apie tremtinių grįžimo į Lietuvą programą radijo laidoje „Ryto garsai“ kalbėjo Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovė Rima Gudelytė

2016 m. birželio 14 d.

Šiandien, Gedulo ir vilties dieną, Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – SPPD) atstovė Rima Gudelytė dalyvavo tiesioginėje LRT „Ryto garsai“ laidoje ir kalbėjo apie SPPD indėlį skatinant tremtinių grįžimo į Lietuvą procesus.

 

Stipri bendruomenė - emigracijos priešnuodis

2016 m. gegužės 30 d.

Šiemečiame bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų konkurse finansavimą užsitikrinusias organizacijas jau pasiekė pirmosios piniginės injekcijos. Aktyvioms, iniciatyvų nestokojančioms bendruomenėms skirti 2,6 mln. eurų taps prasminga paskata kuriant tokią aplinką, kurioje būtų ne tik gera gyventi, bet ir kurioje kiekvienas žmogus jaustųsi vertingas ir naudingas.