Projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ būsimi abiturientai domėjosi Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos veikla

2016 m. rugpjūčio 24 d.

Šiandien, rugpjūčio 24 d. Socialinių paslaugų priežiūros departamente prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas) svečiavosi projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ būsimi abiturientai Klaudija Lukošiūtė ir Lukas Neverdauskas.

Projektu „Moksleiviai – į Vyriausybę“ siekiama sudaryti sąlygas patiems geriausiems baigiamųjų klasių moksleiviams tiesiogiai susipažinti su Lietuvos Respublikos Vyriausybės veikla ir tapti aktyvesniais piliečiais.

 

Tremties keliais

2016 m. rugpjūčio 23 d.

2016 metų birželio mėn. sukanka 75-eri metai nuo tragiškos dienos, kai pradėta masiškai tremti lietuvius į Sibirą. Irkutsko lietuvių bendruomenė ,,Švyturys“ ir Buriatijos lietuvių bendruomenė 2016 m. rugpjūčio 25–30 d., paminėdamos lietuvių tautai tragišką sukaktį, organizuoja projektą ,,Tremties keliais“, skirtą šiai datai paminėti.

 

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prisidėjo prie akcijos „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“, o įsigytos tautinės apyrankės džiugins tolimojo Sibiro lietuvių bendruomenių atstovus

2016 m. rugpjūčio 5 d.

Nemokėjimas plaukti - pagrindinė vaikų skendimo priežastis. Kasmet nuskęsta 29 vaikai, o kas 5-as vaikas šalyje nemoka plaukti. Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prisidėjo prie akcijos ir Lietuvos plaukimo federacijos programos „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“, kuri skirta išmokyti kuo daugiau šalies 2 ir 3 klasių mokinių plaukti ir saugiai elgtis vandenyje.