Kvietimas į mokymus

2019 m. lapkričio 25 d.

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ organizuoja mokymus tema Pagalba priimant sprendimus psichikos ir/arba proto negalią ar sutrikimus turintiems žmonėms.

 

Trukmė: 2 dienos, 16 akad. val. (9:00–16:15)

 

Norintys dalyvauti, turi atitikti mokymų tikslinę grupę:

-          asmenys turintys aukštąjį išsilavinimą ir bent 12 mėn. patirtį dirbant su proto ir/arba psichikos negalią ar sutrikimus turinčiais asmenimis. Dalyvių atitikimą reikalavimams užtikrina socialinių paslaugų įstaigos vadovas.

-          Prioritetą dalyvauti mokymuose turi socialinių paslaugų įstaigų darbuotojai, kurių organizacijos yra atrinktos būti partneriais Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamame projekte „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“ teikiant pagalbos priimant sprendimus paslaugas;

-         Prioritetą dalyvauti mokymuose turi asmenys, atliekantys Asmens galimybių pasirūpinti savimi ir priimti kasdieninius sprendimus savarankiškai ar naudojantis pagalba konkrečioje srityje vertinimą, t.y. socialinių paslaugų centro, psichikos sveikatos centro ar kitų įstaigų (išskyrus seniūnijos, savivaldybės administracijos) socialiniai darbuotojai, paskirti savivaldybės institucijos nustatyta tvarka.

 

Mokymus ves: lektorė Jūratė Griciūtė, Kristina Maciūtė-Stukanė, Vita Rulinskienė.


Mokymai vyks:

  1. Gruodžio 2-3 d. Kaune;
  2. Gruodžio 2-3 d. Šiauliuose;
  3. Gruodžio 4-5 d. Tauragėje;
  4. Gruodžio 5-6 d. Telšiuose;
  5. Gruodžio 9-10 d. Marijampolėje;
  6. Gruodžio 9-10 d. Vilniuje.

 

Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas, tiksli vieta bus pranešta užsiregistravusiems į mokymus.

 

Mokymų dalyvio registracijos anketą prašome užpildyti iki 2019 m. lapkričio 27 d. 16:00.

 

REGISTRACIJA VYKDOMA PRISIJUNGUS